Noclegi

slajd1Gospodarstwo agroturystyczneJóziowa zagroda” położone jest w województwie lubelskim, powiat kraśnicki, na terenie Wzniesień Urzędowskich w malowniczej dolinie rzeki Urzędówki.
Współrzędne geograficzne gospodarstwa: 50, 998 N , 22,141 E
Oferta gospodarstwa skierowana jest dla gości indywidualnych oraz dla grup zorganizowanych.  Dojazd do obiektu zapewnia droga wojewódzka 833 i sieć komunikacji publicznej.

Gospodarstwo znajduje się w odległości ok. 5 km na zachód od Kraśnika( trasa Kraśnik – Opole Lub). Zabudowa gospodarstwa typowo wiejska – domek drewniany z lat 20 XX wieku i zabudowania gospodarcze. Cisza i spokój, w sąsiedztwie dzikie łąki , liczne szlaki turystyczne piesze i rowerowe.
Do dyspozycji gości: dwa pokoje z kuchnią ( lodówka, kuchnia gazowa i węglowa,) oraz łazienka (prysznic, pralka automatyczna). W okresie letnim dla gości dostępne jest także poddasze użytkowe z łazienką i aneksem kuchennym.
Ogółem ok. 20 miejsc noclegowych. Ponadto na terenie gospodarstwa istnieje możliwość rozbicia kilku namiotów.
Prócz samodzielnego przygotowania posiłków, można skorzystać z cateringu lub stołowania się w kawiarni „Starościanka” w Urzędowie (ok. 1 km). Dostęp do Internetu – łącze radiowe, telewizja. Zaopatrzenie: sieć sklepów spożywczych i przemysłowych w Urzędowie (ok. 1 km) lub markety (Lidl, Biedronka, Carrefour, Kaufland ) w Kraśniku (ok. 5 km)